About the author

علیرضا کیانی

علیرضا کیانی ؛ تاریخ فا

Related Articles

12 Comments

 1. 1

  مهران

  از توهم بیایید بیرون. کوروش هرکه بود و هرچه بود 2500 سال است که سقط شده و محلی از اعراب ندارد. امروزتان را بچسبید که یک مشت وحشی بی فرهنگ و عقب افتاده هستید.

  Reply
  1. 1.1

   Meisam Moore

   درود بر دوستان
   دوست گرامی، مهران، انتقادی که داشتید به کسانی که به تاریخ خودشون می بالند، نه این اشخاص، بلکه دنیا به چنین انسان هایی افتخار می کنه، نه تنها صحبت های شما آسیبی به این اشخاص نمی زنه، بلکه روان و فرهنگ خانوادگی شما رو نشون میده.

   Reply
  2. 1.2

   حسین

   یک سوال ایا شما حاضری به تمام تاریخ و فرهنگت پشت کنی و چشمت رو به حقیقت ببندی دقیقا کاری که باعث سقوط جوامع مختلف در طول تاریخ بوده یا اصلا دلت میخواست هیچ اریایی نبود و الان به زبان عربی (هر چند اگه اریایی ها نبودن عربها همین زبان و خط رو هم نداشتن) صحبت میکردی یا مثل خیلی دیگه از تمدنها ( مث مصر) به همه چیزت پشت کنی و خودت رو عرب فرض کنی؟ همین وضعی که خودت ازش شکایت میکنی تقصیر خودته چون هیچی از تاریخت نمیدونی و حاضری به خاطر یه حوس که به طور معمول در فیلم های غربی میبینی به ملت و کشورت پشت کنی و چشمت رو به توهین ها و هویت تاریخی سازی دروغی که غرب با شعار ازادی بیان داره ترویج میده میبندی.

   Reply
  3. 1.3

   حمید

   نحوه صحبت کردنت درباره کورش مشخص کرد یکی از آن وحشی های عقب افتاده خودت هستی

   Reply
 2. 2

  داریوش

  چه ادبیات زیبایی داری تو مهران! شما اگه خیلی ناراحتی میتونی تشریف ببری مغولستان پیش اقوامت که مطمئنم این طرز سخن گفتن رو از اونا به ارث بردی “پاینده ایران”

  Reply
 3. 3

  دختر آریایی

  بزرگترین افتخار ما ایرانیا پدیده ای بود به نام “کورش کبیر”
  درک اینجور چیزا شعور کافی میخواد که متاسفانه همه ندارن!!!!
  و شما آقای مهران اصلا در این حد نیستی که حتی اسم کورش رو به زبون بیاری!

  Reply
 4. 4

  خسروپرویز

  در این مملکت اسلام زده به خاطر عدم اگاهی مردم به تاریخ گذشته پرافتخارشان از اشخاصی را همچون مهران و هزاران جوان دیگر را شست و شو مغزی دادند تا بتوانند به هدفی که دارند که منظور همان خراب کردن تمدن قبل از حمله تازیان به سرزمین ایران زمین است تا بتوانند سرپوشی بر جنایات تازیان بگذارند که ادعا داشتند دین جدید آوردند اما بعد از حمله معلوم شد آنها برای غارت، چپاول ،و به بردگی کشیدن ملتی آمده بودند که قرن ها خداى یکتا را می شناختند ملتی تمدن ساز بودند،آنچه که تازیان بر ایران کردند باعث بی آبرویی عزیزان روشنفکر اسلام است،نه کسانی همچون کوروش،داریوش ،شاهپور، انوشه روان،که تمام عمر خود را وقف ملت اىران کرذند

  Reply
 5. 5
 6. 7

  Hajian

  بزرگش نخواننداهل خرد که نام بزرگان به زشتی برد “روان شادفردوسی”

  Reply
  1. 8.1

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Tirazis DM Team